آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
تحریم نفتی علیه ایران تدریجی خواهد بود

همزمان با اعلام آغاز بازگشت تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران در روز دوشنبه ۱۴ آبان، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که به خاطر نگرانی از …

ترامپ: تحریم نفتی علیه ایران تدریجی خواهد بود

همزمان با اعلام آغاز بازگشت تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران در روز دوشنبه ۱۴ آبان، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که به خاطر نگرانی از ایجاد شوک در بازارهای انرژی، تحریم‌های نفتی علیه ایران به صورت تدریجی اعمال خواهند شد.

دونالد ترامپ که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، با اشاره به نگرانی در مورد افزایش ناگهانی قیمت نفت گفت: «Ù…ا سخت‌ترین نظام تحریمی را علیه ایران اعمال کرده‌ایم اما در مورد تحریم‌های نفتی قصد داریم که آهسته و تدریجی عمل کنیم. ما نمی‌خواهیم قیمت نفت ناگهان در دنیا افزایش یابد.»

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده در نشستی مطبوعاتی با اشاره به جزئیات بازگشت تحریم‌ها علیه ایران اعلام کرد که به خاطر همراهی در کاهش خرید نفت و گاز، هشت کشور از جمله چین، هند، ژاپن، یونان، ایتالیا، کره جنوبی، تایوان و ترکیه برای ادامه خرید نفت از ایران از تحریم معاف خواهند شد.

آقای ترامپ در مورد این معافیت‌ها گفت: «ØªØ­Ø±ÛŒÙ… تدریجی نفت هیچ ارتباطی به ایران ندارد. من می‌توانستم صادرات نفت ایران را به صورت ناگهانی به صفر برسانم اما این عمل منجر به شوکی در بازار می‌شد. من نمی‌خواهم قیمت‌ها ناگهان افزایش یابد.»

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »