آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بورس تهران در پایان معاملات آخرین روز کاری هفته

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات چهاردهمین روز از آذر ماه با رشد بیش از یک هزار و ۱۵۸ واحدی به پله ۱۶۶ هزار و ۸۵۹ واحدی صعود کرد.

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات چهاردهمین روز از آذر ماه با رشد بیش از یک هزار و ۱۵۸ واحدی به پله ۱۶۶ Ù‡Ø²Ø§Ø± و ۸۵۹ ÙˆØ§Ø­Ø¯ÛŒ صعود کرد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۵۰۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۶ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۲۹ ریال در بیش از ۱۱۹ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از Û³Û³Û¶ واحد، شاخص بازار اول Û±Û°Û±Ûµ واحد، شاخص آزاد شناور Û±Û´Û²Ûµ واحد، شاخص بازار دوم Û±ÛµÛ·Û² واحد، شاخص کل (هم‌وزن) Û³Û±Û¸ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) Û²Û²Û´ واحد افت را تجربه کرد.

نماد‌های پربیننده معاملات امروز نماد‌های بانک ملت، سایپا، پالایش نفت اصفهان، بانک تجارت، فولاد مبارکه اصفهان با روند صعودی و نماد‌های پتروشیمی شازند، پتروشیمی پارس با روند نزولی به کار خود پایان داد. 

معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۱۵ واحدی به پله ۱۸۴۴ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد یک هزار و ۱۸ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۷۷ هزار و ۹۱۴ ریال در بیش ۱۲۲ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی زاگرس با روند منفی و نماد‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، سهامی ذوب آهن اصفهان، صنایع ماشین‌های اداری ایران، تجارت الکترونیک پارسیان کیش با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »