آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ دیده شد


کیاموتورز یکی از محبوب‌ترین SUVهای خود را به تیغ جراحان سپرده و همان‌طور که در تصاویر پیش‌روی خود می‌بینید؛ نسل جدید و مدل ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج برای حضوری قدرتمند در بازار جهانی آماده می‌شود. البته به نظر می‌رسد که تصاویر منتشر شده به مدل GT Line کیا اسپورتیج متعلق باشد! دلیل بیان این فرضیه، استفاده از آلیاژهای بزرگ برروی سپر و اگزوزهای دوگانه است. ولی با این وجود باید سطح قضاوت درباره محصول جدید کیاموتورز را کمی پایین آورده و نباید با اطمینان کامل درباره محصولات کیاموتورز صحبت کرد.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که کیا اسپورتیج همانند سایر خودروهای مشهور جهانی در حال توسعه و پیشرفت بوده و ما در خوش بینانه‌ترین حالت ممکن می‌توانیم نگاهی به کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ بی‌اندازیم!

در پیشانی این خودرو از جلو پنجره مشهور کیا، موسوم به “tiger nose” استفاده شده است. به نظر می‌رسد که چراغ‌های جلو کیا اسپورتیج از نظر گرافیکی تغییر داشته و شاهد استفاده از چراغ‌های “ice cube” به مانند محصولات کمپانی پورشه هستیم.

همچنین به نظر می‌آید که پلاستیک به کار گرفته شده در سپر و ضربه‌گیرهای بدنه اسپورتیج کمی تغییر داشته و ما شاهد یک نوار افقی عریض در پایین بدنه این خودرو هستیم. علاوه‌براین ظاهرا چراغ‌های مه‌شکن اسپورتیج نیز دست خوش تغییراتی شده است؛ اما به دلیل استتار موجود برروی آن نمی‌توان درباه آنها اظهار نظر کرد.

قسمت عقب کیا اسپورتیج جدید برای ما بسیار جالب توجه است. در این بخش شاهد تغییر گرافیک LEDهای چراغ‌ها هستیم. این موضوع مدل ۲۰۱۹ اسپورتیج را به یک خودروی مدرن و امروزی تبدیل کرده و تغییرات سپر و استفاده از نوارهای کرومی متعدد به زیبایی آن کمک می‌کند.

در محیط داخلی کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ شاهد تغییرات چشمگیری نیستیم و به نظر می‌رسد که کیا اسپورتیج جدید سیستم هوشمند نسخه جدید مدل Ceed را ندارد. این خودرو در نیمه دوم سال جاری میلادی وارد بازارهای جهانی شده و ظاهرا برای بهبود استانداردهای آلایندگی این محصول هیجان انگیز، از تکنولوژی‌های هیبریدی با توان ۴۸ ولت استفاده شده است.

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »