آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارخانه تولید هن‌تنگ در ایران به زودی افتتاح می‌شود

ممنوعیت واردات خودروهای خارجی در کشورمان و تلاطم بازار ارز باعث شده تا عملا خرید خودروهای خارجی برای بسیاری از افراد غیرممکن شده و عملا خودروهای لوکس در کشورمان محدود به خودروهای چینی مونتاژ داخل تبدیل شود چرا که حتی خودروهای وارداتی چینی نیز بسیار گران قیمت بوده و غیر قابل دسترس است که به همین دلیل به زودی خط تولید هن‌تنگ چینی به راه خواهد افتاد.

به گزارش صندوف دیجیتال، عظیم خودرو که به تازگی روند تولید خودروهای هن‌تنگ را پیگیری کرده و اخبار مختلف پیرامون این شرکت و تولید این شاسی بلند جدید مورد استقبال مردم قرار گرفته و به نظر می‌رسد که طبق خبر قبلی منتشر شده پیرامون این خودرو و کارخانه تولید آن باید منتظر حضور عظیم خودرو در بروجرد استان لرستان باشیم که یکی از استان‌های بسیار محروم در زمینه اشتغال است.

hentengدر همین راستا ‌محمدرضا صفی‌خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در مصاحبه‌ای پیرامون خط تولید این خودرو گفت: خط تولید خودروی هن‌تنگ به زودی و احتمالا در آذرماه به بهره برداری می‌رسد و اولین سری تولیدات این خودرو به صورت مونتاژ داخل به مردم عرضه خواهد شد. در حال حاضر مراحل نهایی راه اندازی کارخانه در حال انجام بوده و کارخانه صنایع تولیدی با ۱۲۰ نفر نیرو در حال انجام کار هستند.

این رو هم بخون:

وی در ادامه افزود: در این کارخانه تنوع محصولات در سه خودرو خواهد بود و مشتریان تولیدات فوتون ساوانا و هن‌تنگ را دریافت خواهند کرد که البته خودروی دوم در دو مدل ایکس۵ و ایکس۷ به مشتریان عرضه می‌شود. قطعات CKD خودروی ساوانا در حال حاضر به تعداد ۴۸ دستگاه وارد شرکت شده و عملا کارهای ابتدایی تولید شروع شده است. در حال حاضر کارهای مربوط به رنگ این خودروها در حال انجام بوده و قطعات و تجهیزات مربوط به دیگر خودروها نیز در محل شرکت تخلیه شده است.

هن‌تنگرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه گفت: مرحله دیوارچینی شروع شده و تجهیزات خط جوش مربوط به خودروها در حال راه اندازی است و بسیاری از موارد مربوط به این کارخانه آماده بهره برداری شده است. در حال حاضر منتظر زیرساخت‌هایی هستیم که برای شروع به کار خط تولید نیاز هستند و این اقدامات تا آذرماه سال جاری عملیاتی می‌شود.

این مقام مسئول در پاسخ به سوالی پیرامون حجم سرمایه گذاری انجام شده در این کارخانه گفت: سرمایه گذاری صورت گرفته در این کارخانه چیزی در حدود ۱۳۵ میلیون دلار بوده و این کارخانه توانایی تولید ۹۶ هزار خودروی هن‌تنگ و همچنین ۱۸ هزار دستگاه فوتون ساوانا را دارد.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »