آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پژو ۳۰۰۸ GT Hybrid4 هیبریدی در نمایشگاه خودرو پاریس معرفی شد

پژو ۳۰۰۸  هیبریدی با سیستم انتقال نیروی چهار چرخ در نمایشگاه بین المللی خودرو پاریس رونمایی شد. این خودرو پیشرانه گازوئیلی ۱٫۶ لیتری با قدرت خروجی ۱۹۷ اسب بخار و دو موتور الکتریکی که با توان خروجی ۱۰۸ اسب بخار دارد که رویهم رفته ۲۹۶ اسب بخار می‌تواند تولید کند.

یکی از این دو موتور الکتریکی بر روی محور جلوی چرخ‌ها قرار گرفته و متصل به جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک شده است. موتور برقی دیگر بر روی محور عقب نصب شده و نیرو را به محور جلو می‌دهد یا اینکه به همراه موتور دیگر نیرو را به تمام چرخ‌ها انتقال می‌دهد. در سیستم هیبریدی پژو ۳۰۰۸ Hybrid4 باتری ۱۳٫۲ کیلووات ساعت تعبیه شده است و می‌تواند با یک بار شارژ کامل ۵۰ کیلومتر را بپیماید.

این رو هم بخون:

پژو ۳۰۰۸ Hybrid4 یکی از خودروهای سبز بازار به شمار می‌آید و در هر کیلومتر کمتر از ۴۹ گرم دی‌اکسیدکربن وارد فضای محیط می‌کند. یکی از مزیت‌های پژو ۳۰۰۸ Hybrid4 سیستم رانندگی چهار چرخه هست و همین امر باعث می‌شود که تنها در ۶٫۵ ثانیه شتاب خودرو از ۰ به ۱۰۰ برسد. متقاضیان خرید این خودرو می‌توانند نسخه پیشرفته GT که دارای تریم بلوط قهوه‌ای در داخل کابین به علاوه صندلی‌های با چرم آلکانترا را انتخاب کنند. سیستم کمک راننده این خودرو همانند پژو ۵۰۸ هست و دیگر ویژگیهای این خودرو مانند کنترل کروز تطابقی و سیستم رانندگی در لاین رانندگی از مدل ۵۰۸ اقتباس شده است.

اعلام شده تا چندین ماه دیگر این خودرو به بازار می‌آید و بعد از آن مدل سیستم توزیع انتقال نیرو در چرخ‌های جلو با قدرت خروجی ۱۷۸ اسب بخار در کنار مدل‌های پژو ۵۰۸ و ۵۰۸ SW به بازار عرضه خواهند شد. برای خبرهای بیشتر از محصولات جدید و نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۸ همراه صندوف دیجیتال باشید.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »