آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
نیسان ایکس تریل را با چه خودروهایی مقایسه می‌کنند؟

کمتر خودروی شاسی بلندی یافت می‌شود که در آن تمامی سرنشینان احساس راحتی کنند و فضای کافی برای همه آن‌ها وجود داشته باشد. نیسان ایکس تریل اما یکی از آن شاسی بلندهایی است که داخلش به گونه‌ای طراحی شده که در آن خبری از تکان خوردن بیش از حد مسافران نیست. شرکت ژاپنی نیسان، ایکس تریل را در دو مدل ۵ سرنشین و ۷ سرنشین روانه بازار کرد. طراحی بی‌نظیر این خودرو در کنار کیفیت بالای سواری، فروش نیسان ایکس تریل را به رتبه قابل قبولی در سطح جهان رسانده است. بسیاری از خودروهای کمپانی نیسان به ایران وارد نمی‌شود، با این حال خبر خوب برای خریداران ایکس تریل آن است که این وسیله نقلیه در کشور هم توسط دلالان خرید و فروش می‌شود و هم در سایت دیوار آگهی‌های فروش نیسان ایکس تریل در تعداد زیادی به چشم می‌خورد. رقبای این خودرو، هیوندای سانتافه و تویوتا راو۴ معرفی می‌شود که در ادامه به مقایسه ایکس تریل با این دو ماشین خواهیم پرداخت.

 ایکس تریل و تویوتا راو۴

سال ۲۰۱۲ شرکت تویوتا خودرویی را به جهان نشان داد که ابهتش چشم‌ها را خیره کرد. راو۴ خودرویی اسپرت با ظاهری خشن و البته دلبربا بود. با این وجود فضای خشک کابین و سیستم تعلیق از یک سو و سروصداهای زیاد هنگام سرعت بالا از سوی دیگر رفته رفته بر آمار فروش این خودرو تاثیری معکوس بر جای گذاشت. از مشترکات راو۴ جدید و ایکس تریل می‌توان به وزن یکسان، حجم تقریبا مساوی باک و موتور و نوع آن یعنی ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه اشاره کرد. قیمت ایکس تریل اما کمتر از راو۴ جدید است. به عنوان مثال در سایت دیوار تویوتا راو۴ ۲۰۱۷ با ۲۰۰۰ کیلومتر کارکرد به قیمت ۶۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. البته در آگهی دیگری مدل ۲۰۱۷ این خودرو با ۲۳ هزار کیلومتر کارکرد ۵۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. در همین سایت، فروش نیسان ایکس تریل ۲۰۱۷ صفر کیلومتر، ۵۱۰ میلیون تومان آگهی شده است. در مورد دیگری، ایکس تریل ۲۰۱۷ در دیوار ۴۸۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

این رو هم بخون:

ایکس تریل و هیوندای سانتافه

از کنار نام سانتافه به راحتی نمی‌توان گذشت. خودرویی که کره‌ای‌ها در سال ۲۰۱۳ از آن رونمایی کردند و هنوز که هنوز است در بازار خرید و فروش وسایل نقلیه سبک و سنگین جزو بهترین خودروها به شمار می‌رود. سانتافه و ایکس تریل از نظر حداکثر سرعت در رقم یکسان یعنی ۱۹۰ کیلومتر در ساعت قرار گرفته‌اند، وزن هر دو تقریبا برابر و موتورشان هم ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه است. با این حال سیستم تعلیق سانتافه نسبت به ایکس تریل کمی خشک‌تر است و گهگاهی در قسمت دنده‌های کمکی به مشکل می‌خورد. سانتافه با وجود آنکه قیمت بیشتری نسبت به قیمت فروش نیسان ایکس تریل دارد، از امکانات کمتری برخوردار است. مثلا سیستم مانیتور دید ۳۶۰ درجه، چراغ‌های ال ای دی دوگانه، قابلیت تنظیم برقی صندلی‌های تمام چرم و … چند نمونه از این امکانات به شمار می‌رود. جهت اطلاع از قیمت‌های هیوندای سانتافه می‌توانید به سایت دیوار مراجعه کنید. در این سایت در یک آگهی سانتافه ۲۰۱۷ صفر سفیدرنگ، ۵۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. در مورد دیگری سانتافه وارداتی فول آپشن، ۵۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

منبع : ویرلن

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »