آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
مذاکره مقامات ترکیه در واشنگتن برای گرفتن معافیت‌ از تحریم‌های ایران

شبکه تلویزیونی ترکیه اعلام کرد: در حال حاضر نماینده‌ای از ترکیه در آمریکا به سر می‌برد و مذاکراتی روی برخی موضوعات از جمله مسائل تحریمی …

شبکه تلویزیونی ترکیه اعلام کرد: در حال حاضر نماینده‌ای از ترکیه در آمریکا به سر می‌برد و مذاکراتی روی برخی موضوعات از جمله مسائل تحریمی در حال برگزاری است. «من فکر می‌کنم این مذاکرات نتایج خوبی خواهد داشت.»

وزیر انرژی ترکیه یک روز پس از آنکه آمریکا کشورهای دیگر را به نداشتن روابط اقتصادی با ایران تهدید کرد اعلام کرد ترکیه همچنان به خرید گاز طبیعی از ایران براساس قرارداد طولانی مدت خود ادامه خواهد داد.

فاتح دونمز اعلام کرد که انتظار دارد مذاکرات آنکارا با واشنگتن درباره این مساله نتایج مثبتی را داشته باشد.

دونمز در شبکه تلویزیونی ترکیه اعلام کرد: در حال حاضر نماینده‌ای از ترکیه در آمریکا به سر می‌برد و مذاکراتی روی برخی موضوعات از جمله مسائل تحریمی در حال برگزاری است. «من فکر می‌کنم این مذاکرات نتایج خوبی خواهند داشت.»

وزیر انرژی ترکیه همچنین گفت: قرارداد طولانی مدت با جمهوری اسلامی ایران تا سال ۲۰۲۶ پابرجا است و آنکارا براساس این قرارداد ۹٫۵ میلیارد مترمکعب گاز از ایران خریداری خواهد کرد.

وی تاکید کرد: «ما به خرید گاز از ایران ادامه خواهیم داد چرا که ما نمی‌توانیم شهروندان خود را در تاریکی ببینیم». حدود ۴۰ درصد برق ترکیه از گاز طبیعی خریداری شده از ایران بدست می‌آید./ فارس

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »