آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  مدیر جدید مزدا معرفی شد


  مزدا تغییرات جدیدی را در بخش مدیران انجام داده و مدیرعامل جدید این شرکت را نیز معرفی نمود. در حال حاضر آکیرا ماروموتو بعنوان رئیس جهانی و مدیرعامل مزدا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و این شرکت امید دارد با تغییرات اعمال شده رشد صعودی خود را ادامه دهد.

  ماروموتوی ۶۰ ساله پیش از این به عنوان معاون اجرایی مزدا در آمریکا فعالیت می‌کرد اما در حال حاضر جایگزین ماسامیچی کوگایی شد. مدیرعامل سابق مزدا را از این به‌بعد باید بعنوان رئیس هیئت مدیره بشناسیم. رئیس قبلی هیئت مدیره نیز از جایگاه خود بطور کلی کنار گذاشته شده بنابراین در بالاترین سطح شرکت مزدا تغییرات بزرگی رخ داده است.

  بدین ترتیب آقای کیوشی فوجی وارا نیز  ریاست بخش آمریکایی مزدا و ریاست بخش توسعه و تحقیق را برعهده خواهد داشت. تغییرات بزرگ مزدا پس از دیدار عمومی با سهامداران اعلام شدند که در ۲۶ ژوئن برگزار شد.

  باید منتظر بمانیم تا ببینیم سیاست‌های جدید مدیرعامل تازه به قدرت رسیده مزدا باعث رشد بیشتر این شرکت می‌شود و جایگاه جهانی آن را بهبود می‌بخشد و یا وی قصد دارد سیاست‌های مدیر قبلی را دنبال کند و روند روبه رشد ملایم مزدا را ادامه دهد. این کمپانی ژاپنی در حال حاضر شانزدهمین خودروساز بزرگ دنیا و پنجمین خودروساز برتر ژاپن است.

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  ادامه مطلب »