آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
فراخوان بیش از ۲۱۵ هزار دستگاه خودرو نیسان

به تازگی نیسان در ایالات متحده آمریکا بیش از ۲۱۵ هزار دستگاه خودروهایش را به دلیل احتمال آتش سوزی فراخوان داده است. این خودروسازی ژاپنی اعلام کرده که احتمال دارد پمپ قفل سیستم ترمز به درستی عمل نکند و این امر منجر به نشت روغن ترمز می‌شود و در نهایت باعث می‌شود به پنل الکترونیکی تعبیه شده سرایت کند.

اگر رانندگان به هشدار داده شده ترمز ABS توجهی نکنند؛ احتمال دارد که روغن ترمز نشتی پیدا کرده و این نشتی به سیم‌های برقی و صفحات برق کشی برسد و باعث آتش سوزی شود. مدل‌هایی که در این فراخوان از آن‌‌ها نام برده شده شامل نیسان مورانو تولیدی ۲۰۱۵ الی ۲۰۱۷، نیسان ماکسیما ۲۰۱۶-۲۰۱۷، نیسان پثفایندر ۲۰۱۷ الی ۲۰۱۸ و اینفینیتی QX60 مدل ۲۰۱۷ هستند که رویهم رفته ۲۱۵۱۲۴ دستگاه خودرو می‌شود.

این رو هم بخون:

مسئولان کارخانه نیسان معتقدند که از این تعداد دستگاه فراخوان شده حدود ۵۶ درصد نقص در نشت روغن ترمز ABS دارند. به علاوه این کمپانی به رانندگان این خودروها هشدار داده که اگر متوجه شدند که چراغ ABS بیش از ۱۰ ثانیه روشن ماند، سریعاً خودرویشان را به تعمیرگاه‌های مجاز برسانند.

مالکان این خودروها در آمریکا به زودی اطلاعیه مشخص را از نیسان موتورز می‌گیرند و تا کمتر از یک ماه آینده با مراجعه به پایگاه‌های مشخص می‌توانند به طور رایگان خودرویشان را تعمیر کرده و نقص مربوطه را رفع نمایند. این فراخوان از  بهمن ماه سال گذشته مورد تحقیق و تفحص قرار گرفته بود و از یک ماه پیش دستور به اعلان عمومی آن گرفته شد.

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »