آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
شاسی‌بلند زیبای پینینفارینا در پکن معرفی می‌شود


در روزهای گذشته کمپانی پینینفارینا تصاویری از سدان H500 را منتشر ساخت و اکنون این طراح ایتالیایی تصاویری از SUV جدید خود برای رونمایی در نمایشگاه خودروی پکن منتشر کرده است. SUV این کمپانی K350 نام داشته و همانند سدان H500 احتمالا جدیدترین عضو گروه خودروهای الکتریکی در هنگ‌کنگ و شرکای چینی پینینفارینا خواهد بود!

پینینفارینا تنها دو تصویر از SUV جدید خود منتشر ساخته و  اطلاعات زیادی نمی‌توان از آنها دریافت کرد و با توجه به نمای ظاهری و کلی این خودرو باید گفت که K350 یک شاسی‌بلند فوق‌العاده لوکس و زیبا است. K350 کوچکترین شاسی‌بلند پینینفارینا پس از K550 پنج نفره و K750 هفت نفره است و تا چند هفته دیگر در نمایشگاه خودروی پکن همراه با سدان H500 رسما معرفی خواهد شد.

شاسی‌بلند K350 سومین SUV سری جدید پینینفارینا بوده و یکی از شش خودروی جدید و ساخته شده توسط این برند ایتالیایی است که نظر ظاهری شباهت‌هایی با خودروی زیبای HK GT دارد. K350 برخلاف برادران خود یک خودروی کاملا الکتریکی خواهد بود. مدل K550 و K750 از فناوری‌های ترکیبی استفاده کرده و با استفاده از آنها می‌توان حدود ۱۰۰۰ کیلومتر رانندگی را در بهترین و خوش‌بینانه‌ترین حالت ممکن در جاده‌های اروپا تجربه کرد.

سدان H500 هم دومین سدان لوکس پینینفارینا پس از H600 است. H500 از مدل H600 کوچک‌تر است؛ اما از نظر طراحی و زیبایی با برادر بزرگتر خود رقابت می‌کند. در ۲۵ آوریل سال ۲۰۱۸ میلادی باید منتظر رونمایی از K350 و سدان H500 بوده و دید که طراحان ایتالیایی چه حرف‌هایی برای گفتن دارند!

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »