آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  دلار، کودکی که ناپدری بالای سرش است

  رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی کشورمان با اشاره به تلاطم بازار ارز در ایران، ارز را به کودکی تشبیه کرد که ناپدری بالای سرش بوده و …

  رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی کشورمان با اشاره به تلاطم بازار ارز در ایران، ارز را به کودکی تشبیه کرد که ناپدری بالای سرش بوده و در تربیتش کم‌کاری شده است.

  عدنان موسی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: شرایط مناسبی برای رشد و نمو طبیعی این کودک نوپا چه در گذشته و چه در حال فراهم نبوده، بنا بر این، متاثر از عوامل محیطی متلاطم و تعریف‌نشده اطرافش، یاغی و سرکش شده است.

  وی افزود: این فرزند بدسرپرست با تربیت ناصحیحش، هر از گاهی با نمایش حرکات تند و نامرتبط، لزره بر اندام تمامی ارکان اقتصادی و غیراقتصادی خانواده انداخته و پدر به ناچار جهت کاهش تلاطم ایجاد شده و حفظ سکان خانواده، سیلی محکمی نثار این فرزند ناخلف خود می‌کند. مصوبه اخیر هیأت دولت همانند همان سیلی بود که اثرش کوتاه‌مدت است.

  موسی‌پور تصریح کرد: برای کنترل حرکات تند و خطرناک این بچه این سیلی لازم و بجا بود اما آیا با این سیلی و این روش تربیتی این بچه درمان می‌شود؟ آیا سیلی‌درمانی روش مناسبی هست؟ آیا این روش تربیتی و کنترلی در این زمان و شرایط جامعه مفید خواهد بود؟ آیا این پدر می‌تواند همانند برخی پدران چند دولت قبل همواره کمربند به دست، به کنترل اعمال و رفتار فرزندش بپردازد؟

  رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر عنوان کرد: باید پذیرفت که دیگر روش‌های قدیمی و تکراری در بازار ارز کارساز نیست و باید تصمیم قاطعانه گرفته شود و مقدمه این تصمیم اعتراف به اشتباهات گذشته و فعلی است.

  وی گفت: راه درمان این است که این فرزند باید با دوستان خوب معاشرت داشته باشد و شرایطی فراهم شود که انرژی و پتانسیل ارز در مسیر صحیح و طبیعی استفاده شود.

   ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »