آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  جدیدترین قیمت خودروی لوکس DS7 در ایران اعلام شد (فروردین ۹۷)


  به گزارش صندوف دیجیتال، افزایش بی رویه نرخ ارز در کشور باعث شده است که بسیاری از شرکت‌های واردکننده خودروهای خارجی، اجبارا قیمت محصولاتشان را بالا ببرند. شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی خودروهای دی‌اس در ایران در اطلاعیه‌ای از افزایش قیمت DS7 پرچمدار برند دی‌اس در ایران خبر داد.

  در اطلاعیه صادر شده توسط این شرکت آمده است که قیمت جدید دو مدل از DS7 که در ایران به عنوان پرچمداران برند دی‌اس شناخته می‎شوند به شرح زیر دچار تغییر شده‌اند:

  اولین مدل از این خودرو که DS7 RIVOLI نام دارد با قیمت ۴۷۵ میلیون تومان از امروز به مشتریان عرضه می‌شود. این خودرو قبل از این با قیمت ۳۹۵ میلیون تومان به مشتریان عرضه میشد.

  دومین مدل از این خودرو که DS7 OPERA نام دارد با قیمت ۴۷۹ میلیون تومان از امروز به مشتریان فروخته می‌شود. این خودرو قبل از این با قیمت ۳۹۹ میلیون تومان به مشتریان فروخته میشد.

  از شرایط فروش این دو خودرو در این اطلاعیه می‌توان به موعد تحویل ۱۸۰ روزه اشاره کرد که با قیمت قطعی اعلام شده به مشتریان عرضه می‌شود. به زودی شرایط فروش این خودروها که توسط آرین موتور تابان اعلام شده است، در صندوف دیجیتال منتشر می‌شود.

   

  بیشتر بخوانید:

   ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »