آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
جدیدترین شرایط پیش فروش بسترن B30 اعلام شد (ویژه تیرماه ۹۷)

گروه خودروسازی بهمن از آن دسته شرکت‌هایی است که در ماه‌های اخیر جزو شرکت‌های معروف در بین اهالی بازار خودرو بوده و با خودرو پرطرفدار خود یعنی هاوال h2 توانست مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند که محصولات دیگر این شرکت همانند بسترن B30 نیز توانسته رضایت حداکثری مشتریان را کسب کند و ۴ ستاره کیفی نیز موید این موضوع است.

به گزارش صندوف دیجیتال، گروه خودروسازی بهمن در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش بسترن B30 یکی از پرطرفدارترین محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان می‌توانند با پیش پرداخت ۳۰ میلیون تومان ثبت نام خود را انجام دهند.

این رو هم بخون:

ودیعه دوم پرداختی مشتریان نیز در شهریورماه بوده و مشتری می‌بایست مبلغ ۱۰ میلیون تومان به حساب گروه بهمن واریز نماید. سود مشارکت تعیین شده در این طرح ۱۶ درصد و سود انصراف نیز ۱۲ درصد قید شده است که مشتری پس از مشخص شدن قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه، می‌بایست مابه‌التفاوت را به حساب این شرکت واریز نماید.

موعد تحویل این خودرو آبان و آذرماه سال جاری بوده و مشتری قادر به انتخاب رنگ‌های سفید، مشکی، سربی، سرمه‌ای و شکلاتی روشن خواهد بود که انتخاب موعد تحویل بسته به ظرفیت تعیین شده و خالی بودن آن مشخص می‌گردد. فرآیند فروش این محصول از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا زمان اتمام ظرفیت تعیین شده ادامه خواهد داشت.

 ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »