آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
جدیدترین شرایط فروش محصولات چری ویژه آبان ۹۷

ارائه شرایط فروش و پیش فروش محصولات مختلف داخلی و خارجی در کشورمان این روزها رونق زیادی گرفته و به نظر می‌رسد که تب و تاب شرکت‌های خودروسازی برای عرضه محصولات به صورت پیش فروش و با قیمت غیرقطعی به دلیل اتفاقی است که در روزهای آتی منتظر آن هستند که به احتمال فراوان با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو می‌شوند و از استقبال این روزها کاسته خواهد شد و محصولات چری و مدیران خودرو نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

به گزارش صندوف دیجیتال، شرکت خودروسازی مدیران خودرو که نماینده و مونتاژکننده محصولات چری در ایران محسوب می‌شود در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فوش محصولات این برند چینی در ایران خبر داد که موعد تحویل این محصولات از ۱۲۰ تا ۱۸۰ روز تعیین شده است.

سود مشارکت در نظر گرفته شده در این شرایط فروش طبق پیش پرداخت و زمان تحویل خودروها بوده و حداقل ۱۳ درصد و حداکثر ۱۷ درصد در نظر گرفته شده است.

اولین خودروی عرضه شده در این طرح آریزو ۵ تی‌ای است که پیش پرداخت ۷۸ تا ۱۰۹ میلیون تومانی برای ثبت نام لازم دارد. سود مشارکت در مورد این خودرو نیز در کمترین زمان تحویل ۱۳ درصد و در بالاترین زمان ۱۷ درصد قید شده است.

دومین خودروی عرضه شده در این طرح آریزو ۵ ام‌ای است که پیش پرداخت ۶۲ تا ۸۷ میلیون تومانی برای ثبت نام لازم دارد. سود مشارکت در مورد این خودرو نیز در کمترین زمان تحویل ۱۳ درصد و در بالاترین زمان ۱۷ درصد قید شده است.

این رو هم بخون:

اولین خودروی عرضه شده در این طرح تیگو ۵ آی‌ای است که پیش پرداخت ۹۹ تا ۱۳۹ میلیون تومانی برای ثبت نام لازم دارد. سود مشارکت در مورد این خودرو نیز در کمترین زمان تحویل ۱۳ درصد و در بالاترین زمان ۱۷ درصد قید شده است.

اولین خودروی عرضه شده در این طرح تیگو ۵ آی‌ال است که پیش پرداخت ۹۴ تا ۱۳۲ میلیون تومانی برای ثبت نام لازم دارد. سود مشارکت در مورد این خودرو نیز در کمترین زمان تحویل ۱۳ درصد و در بالاترین زمان ۱۷ درصد قید شده است.

نکات مهم این شرایط فروش چری

۱- جریمه تاخیر در نظر گرفته شده در این طرح ۶ درصد علاوه بر سود مشارکت اعلام شده خواهد بود.

۲- مشتری پس از سپری شدن مدت زمان انتظار و پس از کسر سود مشارکت از هزینه مشخص شده خودرو بایستی مابه‌التفاوت اعلامی مدیران خودرو را برای تحویل خودرو به حساب این شرکت واریز نماید.

۳- با توجه به زمان اعلامی این خودروساز زمان تحویل ۱۸۰ روزه به سال ۹۸ خواهد رسید که بایستی مشتریان به این موضوع توجه داشته باشند چرا که طبق شرایط فروش اعلامی، خودروهای مدل ۹۷ به آنها تحویل داده خواهد شد.

۴- تعداد خودروهای در نظر گرفته شده برای این طرح محدود بوده و به محض اتمام ظرفیت مبادی ثبت نام بسته خواهد شد.

۵- تمامی هزینه‌های قانونی اعم از هزینه‌های شماره گذاری، بیمه و …. بر عهده مشتری بوده و در زمان صدور دعوتنامه محاسبه و اخذ خواهد شد. بدیهی است هزینه خودروهای با زمان تحویل سال آینده طبق تعرفه‌های سال آتی محاسبه می‌شوند.

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »