آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
تویوتا؛ بیشترین برند جستجو شده در گوگل!

کمپانی بیمه Veygo به تازگی لیستی از برندهای خودروسازان جستجو شده در گوگل را دنیا منتشر کرده است. در این نتایج خودروسازان آسیایی توانسته‌اند در فهرست جدول قرار بگیرند.

برند تویوتا توانسته در میان خودروسازان بیشتر در گوگل مورد جستجو قرار بگیرد؛ در میان ۱۷۱ کشور جهان، تویوتا در میان شهروندان ۵۷ کشور بیشتر از برندهای دیگر خودروسازی جستجو شده است. به علاوه به طور متوسط ماهانه کلمه تویوتا ۷٫۸ میلیون بار جستجو (سرچ) شده است؛ در حالیکه ۷ میلیون بار کلمه هوندا و ۶٫۴ میلیون بار فورد مورد جستجو قرار گرفته‌اند.

این اعداد و ارقام نشان دهنده محبوب بودن این خودروسازی در جهان است. تویوتا در کشورهای شامل ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، آفریقای جنوبی، فنلاند و فیلیپین محبوب‌ترین بوده و بیشترین کلمه مورد جستجو بوده است.

این رو هم بخون:

بعد از کلمه تویوتا، برند آلمانی بی‌ام‌و در ۲۵ کشور جهان توانسته در صدر جدول بیشترین کلمه مورد بازدید قرار بگیرد و مرسدس بنز در جایگاه سوم در ۲۳ کشور جهان بیشترین بازدید را از آن خود کرده است. جالب است بدانید که برند ایتالیایی لامبورگینی هم در این لیست قرار گرفته و در ۱۲ کشور جهان شامل ونزوئلا بیشترین بازدید را بدست آورده است. برند آمریکایی تسلا در ۷ کشور مانند نروژ، هلند و هنگ‌کنگ بیشترین بازدید را از آن خود کرده است.

از سوی دیگر در این تحقیقات خودروسازانی که در دنیای مسابقات و حتی در کشورهای بزرگ دنیا تولیدات انبوهی دارند زیاد مورد بازدید قرار نگرفته‌اند که شامل برندهایی مانند پاگانی، آکورا و کرایسلر هستند که در قعر این جدول قرار گرفته‌اند.

در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی همین تحقیق انجام گرفته بود که باز هم در آن برند تویوتا محبوب‌ترین خودروساز و بیشترین بازدید را در ۷۴ کشور جهان داشته بود و بی‌ام‌و در رتبه دوم قرار گرفته بود که در ۵۱ کشور جهان اغلب در اروپا و بعضی از قسمت‌های آفریقا جستجو شده بود. نظر شما درباره محصولات تویوتا در ایران چیست؟

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »