آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آئودی در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۹ غایب خواهد بود


برند لوکس آئودی در سالهای پیش رو به رقیب اصلی بی‌ام‌و و بنز تبدیل خواهد شد و این از اخبار منتشر شده از سوی این کمپانی آلمانی، کاملا مشخص است. اما این نام تجاری لوکس آلمانی، تایید کرده است که در نمایشگاه خودروی ۲۰۱۹ دیترویت در ماه ژانویه حضور نخواهد داشت و به تعداد زیادی از تولید کنندگان که از این رویداد کنار کشیده‌اند، خواهد پیوست.

براساس گزارشات منتشر شده این شرکت تایید کرد که در رقابت بین المللی، قصد دارد با شرکت BMW و مرسدس بنز رقابت کند اما در نمایشگاه NAIAS شرکت نخواهد کرد و بیانیه‌ای رسمی در این ارتباط منتشر کرده است:

[آئودی] یک تاریخچه طولانی و موفق در NAIAS داشته است که مدل‌های بی شماری را که مشتریان از آن لذت می‌برند، عرضه نموده است. در سال ۲۰۱۹ تصمیم گرفتیم که در NAIAS شرکت نکنیم اما همچنان به بررسی خودروهایی که مشتریان از آن‌ها لذت می‌برند، از طریق رسانه‌ها و مصرف‌کنندگان خواهیم پرداخت.

افزایش رقابت در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) می‌تواند یکی از دلایل بی‌میلی شرکت‌ها برای حضور در دیترویت باشد. در سال‌های اخیر، شرکت‌هایی مانند مزدا، مینی، ولوو، پورشه، میتسوبیشی، جگوار و لندرور از این نمایشگاه کنار کشیده‌اند، در حالی که فورد، بنتلی، رولز رویس و لامبورگینی نیز نمایشگاه پاریس ۲۰۱۶ را محل مناسبی برای حضور خود نمی‌دانستند. البته دلیل کنار کشیدن آئودی نیز می‌تواند صرفه‌جویی در هزینه‌های نمایشگاهی باشد.

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »